DGI OPVISNINGER 2024:
1. MARTS FAXE VOKSEN
2. MARTS FAXE & VU
3. MARTS FAXE & VU
9. MARTS MARIBO & NÆSTVED
10. MARTS MARIBO & MØN
8. JUNI SOMMEROPVISNING STED ?
|
DER KAN KOMME RETTELSER INDTIL DEN 22.01.24
|
OPVISNING I MARIBO LØRDAG DEN 9. MARTS 2024
|
SpringlopperneNørre Ørslev Gymnastikforening
INSTRUKTØRERMette, Jensigne, Axel, Gustav, Simon, Jens
Rytme ChicksSakskøbing Gymnastikforening
INSTRUKTØRERFreja, Gabriella, Ellen
Maxi JumpersTingsted Gymnastikforening
INSTRUKTØRERIna, Allan, Joachim, Katrine, Marcus, Annika, Brian, Anna Lin, Clara, Hanna
Elevhold 23/24Haslev Idrætsefterskole
INSTRUKTØRERDorthe, Amanda, Lasse, Lars
Teen DanceVordingborg Gymnastikforening
Mini JumpersTingsted Gymnastikforening
INSTRUKTØRERJanne, Sofie, Thea, Annika, Brian, Isabella, Karoline, Emma, Kristoffer
Jump RopeNakskov Idrætsmærkeforening
Spring/Rytme mixNørre Ørslev Gymnastikforening
INSTRUKTØRERAlma, Kaya, Gustav, Mia, Nils
SpringMix Tingsted Gymnastikforening
INSTRUKTØRERIna, Allan N, Allan K, Katrine, Marcus, Joachim, Brian, Annika, Clara, Amalie, Andreas, Louise, Johanne
TSG Seje GymnasterToreby Sundby Gymnastikforening
INSTRUKTØRERSarah, Nikolaj, Nicole, Martin, Niccie, Mads, Stine, Maria, Camilla, Mira, Katrine, Dorte, Silke
JuniorspringGT Bøgestrømmen
INSTRUKTØRERMaya, Sascha, Merle, Ida, Ken, Peter, Kennet
Star RytmeMixTingsted Gymnastikforening
INSTRUKTØRERChristina, Kine, Thea
Junior FalsterNørre Ørslev Gymnastikforening
INSTRUKTØRERAnne, Trine, Freja, Simon
PowerMixTingsted Gymnastikforening
INSTRUKTØRERIna, Allan, Katrine, Marcus, Nanna, Linette, Clara
Pluttens PigerGymnastikforeningen Sydøstlolland
INSTRUKTØRERAnnika, Louise, Cecilie, Kathrine
Midi spring 11 - 16 årMaribo Gymnastik Forening
INSTRUKTØRERFreja, Frida, Simone, Carsten, Tenna
VoksenholdetNørre Ørslev Gymnastikforening
Gym Stars Toreby Sundby Gymnastikforening
INSTRUKTØRERMaja, Lærke, Michelle, Katja, Laura, Stine
Rutineret RytmeToreby Sundby Gymnastikforening
Masterrep.DGI Storstrømmen/Nørre Ørslev GF
RundsvingsinstituttetVordingborg Gymnastikforening
INSTRUKTØRERElly, Merete, Erik
TNTTingsted Gymnastikforening
INSTRUKTØRERBrian, Philip, Simon, Emilie, Signa, Mathias, Allan, Martin, Martin
FredagsholdetMaribo Gymnastik Forening
MandehørmGymnastikforeningen Sydøstlolland
INSTRUKTØRERCharlotte, Josephine
Rytme-Quinder Gymnastikforeningen Sydøstlolland
INSTRUKTØRERSusanne, Josephine
Junior Spring RytmeSakskøbing Gymnastikforening
INSTRUKTØRERCecilie, Ella, Laura, Emil
Rytmisk gymnastikVordingborg Gymnastikforening
Stensved All StarSStensved Gymnastik Forening
INSTRUKTØRERTeam All, Laura
Faneudmarch og tak for idag
|
OPVISNING MARIBO SØNDAG DEN 10. MARTS 2024
|
PowerGirls - Rytme og SpringGymnastikforeningen Præstø Fjord
INSTRUKTØRERMike, Bethina, Alma, Anna, Christian, Fie, Johanne, Josefine, Simone
Elevhold 23/24Sorø Gymnastikefterskole
INSTRUKTØRERRikke, Tanja, Søren, Rune, Emma, Mille, Emil, Mads, Kenni, Sebastian, Christoffer, Albert
Sorø PerformanceSorø Gymnastikefterskole
INSTRUKTØRERLucas, Cecilie, Julie, Christian
Power springpiger Nørre Alslev Gymnastikforening
INSTRUKTØRERHeidi, Julie, Martin, Jamie
EGI KidsErrindlev Gymnastik & Idrætsforening
INSTRUKTØRERIda-Marie, Kathrine
Afterrep.DGI Storstrømmen / HTT
INSTRUKTØRERKarin, Henrik, Michael, Stine, Jakob
Micro spring 6-8 år Maribo Gymnastik Forening
INSTRUKTØRERKaren, Liv, Tania, Anita
SpringhovederneRudbjerg Gymnastikforening
INSTRUKTØRERDitlev, Anders, Simone, Daniel
SpringmixErrindlev Gymnastik & Idrætsforening
INSTRUKTØRERCarl-Emil, Kathrine
Juniormix Søllested Gymnastik Forening
INSTRUKTØRERNiels, Rebecca
UPS og SeniorUPS - Udtaget Pige SpringereGymnastikforeningen Præstø Fjord
INSTRUKTØRERMike, Bethina, Kamilla
Dans med rytmeErrindlev Gymnastik & Idrætsforening
HG Teamgym Aspirant-micropiger 6-8 årHerlufsholm Gymnastikforening
INSTRUKTØRERMette, Isabella, Stephanie, Tess, Karoline, Amalie, Josephine, Caroline, Amalie J
NGF Rytme-spring Nakskov Gymnastikforening
INSTRUKTØRERStorm, Andreas, Merete mfl.
Toreby Sports Acro - Elite & konkurrenceToreby Sundby Gymnastikforening
INSTRUKTØRERJørgen, Vibeke, Lene, Lise, Andrea, Mille, Kenni
MY POWERAIK 65 Strøby Gymnastik
INSTRUKTØRERAlberte, Emilie
Eskilstrup DrengeEskilstrup G.I.F
INSTRUKTØRERSusanne, Søren, Laurits, Oline, Andreas
Elevhold 23/24Idrætsefterskolen Grønsund
INSTRUKTØRERNanna, Brian, Illum, Mette
Mini spring 8-10 årMaribo Gymnastik Forening
INSTRUKTØRERLiv, Rose, Tania, Kathrine, Anita
Mettes DamerNørre Alslev Gymnastikforening
TDS - Teen Dance & SpringGymnastikforeningen Præstø Fjord
INSTRUKTØRERMike, Bethina, Christian, Josefine, Johanne, Agnes, Simone, Ida
Rudbjergs Rytmiske RegenterRudbjerg Gymnastikforening
Elevhold 23/24Gunslevholm Idrætsefterskole
INSTRUKTØRERJeppe, Bastian, Gina, Karen
Faneudmarch og tak for idag
|
|
|
Maribo Gymnastik Forening / Lindehusvej 4 / 4930 Maribo / Mobil nr. +45 53 81 23 04 / Jyske Bank 0682 283 563 7980 /Mobilepay 70681 / CVR 31211999 |
|
|
|